INICJATYWA: Dzień dobrych uczynków

9 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Pomysłodawcą tej akcji jest Fundacja Ekologiczna Arka, która zachęca do czynienia dobrych uczynków na rzecz ludzi, zwierząt lub środowiska naturalnego.

Nawiązując do tego święta, tworzymy w Tadam różne akcje charytatywne, skupiające ludzi chcących pomagać innym. Zapraszamy na rękodzielnicze spotkania w czasie których, wykorzystując różne techniki kreatywne tworzymy przedmioty, którymi obdarujemy osoby potrzebujące lub które przekażemy na cele dobroczynne. Wspólna praca w szczytnym celu!

To idealna okazja aby pokazać swoje rękodzielnicze pasje, żeby poznać inne osoby, które lubią ręczne prace a także czas na to, by spróbować swoich sił w różnych nowych technikach.

Koordynatorem spotkań jest Lidia Jasińska-Pokorska., jeśli masz pomysł na kolejną dobroczynna akcję – kontaktuj się z nią.