Darowizny

Przekaż fundacji darowiznę

skorzystaj z odliczenia podatkowego

Darowizna to pieniądze, które przekazujesz fundacji. Możesz przekazać je w gotówce lub przelewem. Od podatku możesz odliczyć tylko darowiznę przekazaną na konto fundacji.

Jesteśmy fundacją zarejestrowaną w KRS, nie mamy statusu organizacji pożytku publicznego, nie możesz więc przekazać nam 1% podatku.

Aby przekazać nam darowiznę przelewem i odliczyć ją od podatku:

• zrób przelew na dowolną kwotę na konto fundacji wpisując dane: Fundacja Rozwoju Tadam , Płock ul. Czwartaków 22. Nr konta: mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • W tytule wpisz: „Darowizna na działalność ………….” (w miejsce kropek wpisz jaki obszar statutowy fundacji chcesz wesprzeć)
  • Zachowaj potwierdzenie przelewu
  • Jeśli jesteś osobą fizyczną odlicz darowiznę w swoim formularzu PIT (do 6% od twojego dochodu).
  • Osoba prawna może odliczyć darowiznę w swoim CIT (do 10% od swojego dochodu).

(źródło informacji https://www.ngo.pl)

Za wszystkie wpłaty dziękujemy! Jeśli chcesz zostać stałym partnerem fundacji – napisz do nas!