Baza Płockich Twórców

Budujemy bazę TWÓRCÓW – osób mieszkających w Płocku i okolicach, zajmujących się rękodziełem i rzemiosłem artystycznym i sprzedających własnoręcznie wykonane wyroby. Celem tworzonej bazy jest wspieranie lokalnych twórców oraz promocja płockiego rękodzieła, tworzymy przestrzeń do ich rozwoju.

Chcesz aby twoja działalność znalazła się w bazie? Prześlij swoje zgłoszenie korzystając z formularza KLIKNIJ

Za prawdziwość treści zamieszczonych na tej stronie nie odpowiada Fundacja Rozwoju Tadam. Zamieszczamy wyłącznie informacje, przekazane nam bezpośrednio przez Twórcę. Przeczytaj naszą Politykę prywatności jeśli masz wątpliwości.

1.


Pitu Pitu
www.pitupitu.blog Pracownia PituPitu Płock – szycie bielizny
lidia.pokorska@gmail.com
502 538 132
Płock, ul. Czwartaków 22
Dziedzina: szycie miarowe bielizny damskiej
Do dziś dnia zastanawiam się, jak to się stało, że projektowanie bielizny stało się moja pasją. Umysłem ścisłym byłam od podstawówki, matura z matematyki zdana na 6. A jednak duszą targała potrzeba tworzenia, kreowania, projektowania i oto… projektuję bieliznę! Jeśli cenisz sobie jakość, estetykę i indywidualny projekt oraz wygodę a także szanujesz polską produkcję i ekologiczne podejście – zapraszam. Jestem małą, domową manufakturą a szycie bielizny to bardziej moje hobby niż główne zajęcie, w pracowni powstaje kilka sztuk wyjątkowych kompletów bielizny miesięcznie.