Wydarzenie: Zatoka empatii  z Małgorzatą Sęp-Olszewską – wsparcie i empatia dla siebie – 18.5.2022

Dziś żyjemy w trudnej rzeczywistości, to co nas otacza nie zawsze jest miłe i przyjemne. Tym razem zapraszam Was na warsztaty, w których nauczymy się udzielać wsparcia nie tylko innym, ale i sobie. Bo przewodnie hasło naszego życia mogłoby brzmieć „ najpierw dbam o siebie, a potem gdy już mam dużo siły i świadomości wspieram innych”. I tu posłużę się opowieścią mojej 6 letniej bratanicy Marii:

– Ciociu, prawda, że Królewna Śnieżka dbała o innych?

– tak Marysiu. Ale czy to złe?

– Nie ciociu, ale trzeba również dbać o siebie, żeby mieć siłę dbać potem o innych.

To była cudowna lekcja o równowadze w życiu i dbaniu oraz zdrowej trosce o siebie!

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, spotkanie prowadzi Małgorzata Sęp-Olszewska.

KIEDY: 18.5.2022 (środa) godz.18.00-20.00.

KOSZT: 30zł od osoby, przedpłata na konto. Dane do przelewu udostępnione zostaną drogą mailową po dokonaniu rezerwacji.

UWAGA! Warsztat nie jest organizowany przez Fundację Tadam, jeśli potrzebujesz więcej informacji prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem: Małgorzata Sęp-Olszewska tel. 601 293 029 mail malgorzatasep@wp.pl

• Działamy w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi aktualnie zasadami.
  • Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.