Wydarzenie: Powolny poranek 12.05.2022

No to jest: pierwszy termin na „POWOLNY PORANEK”, czyli wspólne celebrowanie czasu w duchu slow life. Przyjdź z własną kawą, herbatą, sokiem, ciachem… Miło razem spędzimy czas, pogadamy albo pomilczymy, złapiemy oddech, nazbieramy energii do działania…. Nasza przestrzeń pomieści wszystkich: i tych, którzy chcą rano pić kawę i rozmawiać ze znajomymi, tych, którzy przyjdą poznać nowych ludzi i tych, którzy chcą zaszyć się w kąciku z kawą i książką i po prostu pobyć. Każdy spędza czas, jak lubi.

WPISZCIE W KALENDARZ: 12.05 (czwartek) jesteśmy w godzinach 9.00-12.00, ty decydujesz ile czasu spędzisz z nami.

Jeśli planujesz dotrzeć proszę napisz sms (502 538 132) lub wypełnij formularz. Jeśli nikt nie będzie planował do nas dotrzeć, nie chcę sama pić kawy, ja też nie przyjdę….

ps. Naturalnie, że można zabrać ze sobą dziecko, bo czasami inaczej nie da się wyrwać na kawę….

ps. Tak, wypada wziąć urlop w tym dniu i przyjść do nas 😀

Spotkanie prowadzi Lidia Jasińska-Pokorska

KIEDY: 12.05.2022 (czwartek) godz. 9.00-12.00

ZAPISY: rezerwacje do 10.05.2022

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

Jeśli będzie padać, przydadzą się …. buty na zmianę 😉 Przynieś kawę, herbatę lub to, co pijasz rano dla przyjemności 😉 Wskazane także ciacho, jeśli lubisz.

KOSZT: 20zł, 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, na witrynie lokalu aktualna informacja o limitach miejsc. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 2 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.