Wydarzenie: „II mistrzostwa płocka w scrabble oraz mini giełda winyli – Adam Kotkiewicz – 21.05.2022”

Po raz drugi zapraszamy do Tadam płockich scrabblistów oraz wszystkich zainteresowanych grą i tych, którzy chcieliby poznać zasady lub po prostu pokibicować innym. W naszej przestrzeni 21.05 w sobotę odbędzie się turniej. Osoby zainteresowane udziałem koniecznie muszą zgłosić swój udział. Ilość miejsc dla grających jest ograniczona. Organizatorem turnieju jest Adam Kotkiewicz (antykwariat Ballady i romanse)

Zapraszamy także wszystkich tego dnia do zaglądania do Tadam. Także jeśli nie gracie, nie umiecie, ale może jesteście ciekawi. Fajnie będzie, jeśli przyjdziecie nam kibicować, lub po prostu z nami pobyć. Zaparzymy czajnik aromatycznej herbaty, może ktoś słynie z wypieków i przyniesie pyszne domowe ciasto?? Atmosfera na pewno będzie cudowna. Może właśnie pod wpływem tego spotkania znajdziecie nową pasję 😀

W czasie trwania turnieju Adam Kotkiewicz z płockiego antykwariatu Ballady i Romanse oraz Maciej Gabryelczyk zapraszają na mini giełdę winyli oraz płyt CD.

KIEDY: 21.05.2022 (sobota) godz. 10.00-19.00

ZAPISY: Jeśli chcesz grać w turnieju koniecznie zgłoś swój udział pod nr telefonu 576 149 380 (Adam) lub wypełniając poniższy formularz. Ilośc miejsc ograniczona. Jeśli chcesz przyjść popatrzeć lub przejrzeć i zakupić coś z płyt – po prostu przyjdź w dowolnym czasie bez rezerwacji.

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

Jeśli będzie padać, przydadzą się …. buty na zmianę 😉 Warto zabrać coś do picia, także kawę w termosie :D.

KOSZT: 20zł, 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, na witrynie lokalu aktualna informacja o limitach miejsc.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA dla grających: