Wydarzenie: Grupa wsparcia i psychoedukacji dla pomagaczy – Uważni na siebie – 21.4.2022

Zapraszamy osoby pomagające/goszczące/wspierające/uczące uchodźczynie i uchodźców z Ukrainy. Podczas spotkania będzie przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami, emocjami oraz budowanie siły i nadziei. Grupę moderują psychoterapeutka Arnika Bytner-Siwek i psycholożka Wiola Skawińska, w związku z czym pojawią się elementy psychoedukacji, relaksacji, pracy z ciałem i oddechem. Zadbaj o siebie – zapraszam serdecznie:)

KIEDY: 21.4.2022 (czwartek) godz.17.15-18.45.

KOSZT: 20zł, 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • bezpośrednio w fundacji zasil naszą skarbonkę, która wisi na ścianie przy wyjściu. Skarbonka jest zarejestrowana na portalu zbiórek http://www.zbiorki.gov.pl pod nr 2021/1057/OR

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.