Wydarzenie: Zebranie przyjaciół Tadam 22.03.2022

Nadszedł czas na podsumowanie pierwszego roku oraz zaplanowanie działań na kolejny rok. Jeśli chcesz z nami działać, masz pomysły, chcesz uczestniczyć w życiu Tadam – przyjdź. To czas na burzę mózgów.

Masz pytania? Będę tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Spotkanie prowadzi Lidia Jasińska-Pokorska

KIEDY: 22.03.2022 (wtorek) godz. 18.00-19.30

ZAPISY: rezerwacje do 20.03.2022

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT: 20zł, 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, na witrynie lokalu aktualna informacja o limitach miejsc. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 2 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.