Wydarzenie: „…to przyszedł las do miasta”  – Przemysław Strąk 31.03.2022

Hej! Czy w tym roku wybrałeś się już na leśny spacer? Nie? To może zajrzyj na nasze spotkanie?

Pierwsze spotkanie z cyklu „…to przyszedł las do miasta” będzie naszą luźną pogadanką o tym jak zacząć swoją przygodę z wypadami do lasu. Nie, nie musisz być od razu zagorzałym turystą czy też doświadczonym piechurem, żeby spędzić trochę czasu za miastem.

Porozmawiamy o tym, co w lesie wypada robić a czego unikać, w myśl filozofii ekologicznej Leave No Trace. Zastanowimy się również wspólnie co ze sobą zabrać nie tylko do lasu przez pryzmat Everyday Care czyli Ekwipunku Dźwiganego Codziennie.

Poznacie kilka miejsc, od których można rozpocząć nawet krótkie wypady za miasto. Miejsc, które od dawna są dostępne dla każdego z nas, a niekoniecznie funkcjonuj w naszej świadomości.

Spotkanie prowadzi Przemek Strąk

KIEDY: 31.03.2022 (czwartek) godz. 17.30-19.30

ZAPISY: rezerwacje do 29.03.2022

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT: 20zł, 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, na witrynie lokalu aktualna informacja o limitach miejsc. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.