Wydarzenie: Zdrowe odżywianie i zdrowe podejście do życia – 24.02.2022

Dla wielu osób ekologia to już codzienność, zmiany codziennych nawyków doprowadziły do naturalnego przyswojenia ekologicznych zachowań. A dla innych to coś, co kojarzy się z dużym wysiłkiem, drogimi i trudnymi rozwiązaniami, czasami wręcz ze stratą czasu i niepotrzebnym wysiłkiem.

Tym razem podczas spotkania, oprócz tematu zdrowego odżywiania poruszymy temat „higieny psychicznej”. Gość specjalny spotkania – Sandra Panuś opowie o własnych sposobach na szukanie „live balance” i swoim podejściu do Eko Życia.

Zapraszamy na luźne pogadanki w duchu eko, do spędzenia przyjemnego popołudnia w miłym gronie, z herbatą i wymianą doświadczeń.

Spotkanie prowadzi Anna Góra-Błaszczak a jej pościem będzie Sandra Panuś, Terapeutka, w trakcie szkoły psychoterapii, certyfikowany coach indywidualny i team coach ICC.

KIEDY: 24.02.2022 (czwartek) godz. 16.30-18.00

ZAPISY: rezerwacje do 22.02.2021 lub do wyczerpania ilości miejsc (max 10 osób)

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

Zachęcamy Was do zabrania swoich domowych eko rozwiązań, które możecie pokazać innym.

KOSZT: 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 13 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.