Wydarzenie: Wącham książki- 15.02.2022

Zapraszamy wszystkich miłośników książek i pięknego słowa do uczestnictwa w spotkaniach dyskusyjnego klubu literackiego w Tadam. Jeśli kochasz książki i uwielbiasz się nimi otaczać, jeśli lubisz rozmawiać i chcesz wspólnie z innymi dyskutować o przeczytanej lekturze – to właśnie miejsce dla Ciebie.

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, zainteresowanych ambitną lekturą, którą wybiera dla Was Małgorzata Sęp-Olszewska. To ona koordynuje spotkania i moderuje dyskusję.

Lektura na lutowe spotkanie to książka „Też tak mam” – Magdalena Kostyszyn

Spotkania klubu to także czas poleceń, wzajemnej wymiany ciekawych tytułów i rozmów. Klub spotyka się raz w miesiącu.

KIEDY: 15.02.2022 (wtorek) godz.18.00-20.00

PRZYNIEŚCIE ZE SOBĄ: Jeśli będzie padać, przydadzą się …. buty na zmianę 😉 Warto zabrać coś do picia. Na te zajęcia możesz przynieść kilka książek, którymi chcesz się przedstawić.

KOSZT: PRZEKAŻ NAM DAROWIZNĘ W DOWOLNEJ KWOCIE!

• zrób wpłatę KONIECZNIE tytułem „darowizna” bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430

• Pamiętaj, działamy w fundacji w ramach wolontariatu, robimy to za darmo, bo chcemy się dzielić swoimi zasobami. Dlatego:
    • Rezerwując miejsce, uszanuj nasz czas i dokonaj opłaty. Nawet jeśli nie dotrzesz na zajęcia. Wszystkie spotkania prowadzimy za darmo, przygotowujemy materiały własnym kosztem, przychodzimy poświęcając nasz czas, ponosimy koszty czynszu. Będzie nam miło, jeśli to docenisz.
    • od razu wpisz sobie wydarzenie do kalendarza. UWAGA!! jeśli nie mamy już miejsc – dostaniesz informację mailem, że jesteś na liście rezerwowej. Brak informacji od nas, oznacza, że czekamy na Ciebie na warsztatach. Po prostu nie zawsze możemy od razu wysłać Ci potwierdzenie.
    • W przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – dostaniesz sms lub mail (wiadomość mailowa może wpaść do spamu)