Wydarzenie: „Moja wioska” – Edukacja domowa. 26.01.2022

Będziemy ładować swoje akumulatory i utwierdzać się w przekonaniu, że edukacja domowa jest możliwa, nietrudna i skuteczna. Posłuchajcie o tym jak zacząć i w ogóle po co? Jakie korzyści i ograniczenia związanej są edukacją dziecka /dzieci w domu.

KIEDY: 26.01.2022 (środa) godz. 17.00-18.30

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT: PRZEKAŻ NAM DAROWIZNĘ W DOWOLNEJ KWOCIE!

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 13 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • WAŻNE :
      • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.