Wydarzenie: Twórcze wieczory – DOODLUJEMY z Pauliną Strąk – 21.01.2022

Pamiętacie bazgrołki, które powstawały w waszych szkolnych zeszytach na nudnych lekcjach? Czasem
robione na marginesie, czasem na luźnej kartce, która wędrowała między ławkami. Albo te, które zdobiły
notatki z przydługich wykładów? Małe obrazki, jakie dodajecie gdy coś spisujecie, np. listę zakupów?
To właśnie doodle! Tak, wszyscy mamy taki talent 😀
Proste, szybkie, małe rysunki, które robimy zwykle gdy się nudzimy, albo zamyślimy i którym nie
poświęcamy wiele uwagi. Mogą mieć konkretne znaczenie (rośliny, jedzonka, zwierzaki) albo być
abstrakcyjnym połączeniem figur i linii. Zwykle czarno – białe, chodź oczywiście możemy je kolorować. Nie potrzeba do ich stworzenia wiele czasu ani szczególnie wymyślnych narzędzi. Niepozorne, mają ogromy wpływ na nasz mózg! Bazgrolenie – doodlowanie – wpływa bowiem na naszą kreatywność, koncentrację (w tym pamięć i uważne słuchanie), pozwala na rozładowanie stresu i wyrażenie emocji. Dowiedli tego nie tylko amerykańscy naukowcy .

Serdecznie zapraszam Was na warsztaty, na których wspólnie będziemy doodlować.
Przedstawię Wam metody rysowania dla wybranych kategorii a zdobyte umiejętności będziecie mogły/li
wykorzystać do ozdabiania swoich notatek, dzienników, plannerów ale także do twórczego spędzania
czasu ze sobą czy Waszymi pociechami.
Zachęcam Was do zabrania swoich ulubionych pisadeł – ołówków, długopisów, piór (czym tylko lubicie pisać).

Spotkanie prowadzi Paulina Strąk.

KIEDY: 21.01.2022 (piątek) godz. 18.00-19.30

ZAPISY: rezerwacje do 17.01.2021 lub do wyczerpania ilości miejsc (max 8 osób)

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

Zachęcamy Was do zabrania swoich ulubionych pisadeł – ołówków, długopisów, piór (czym tylko lubicie pisać).

KOSZT: 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 13 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • brak informacji od nas, oznacza, że zapisaliśmy cię na listę uczestników. Potwierdzenie udziału dostaniesz mailem na kilka dni przed datą spotkania. (uwaga – może wpaść do spamu!!)
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em!!

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.