Wydarzenie: Fitopogadanki. Pierwsza pomoc ziołowa – Magdalena Cybertowicz 24.02.2022

UWAGA – ZMIANA TERMINU. PRZEŁOŻONE Z 27.01 NA 24.02!!

Czy to nie brzmi znajomo: kichnęło – może coś je zaswędziało w nosie….kaszlnęło – pewnie ślina wpadła nie w tą „dziurkę”… takie marudne – pewnie zmęczone… Znasz to? A jakby odczytywać te małe sygnały i wspierać nasze dzieci holistycznie i naturalnie? Jeśli można by być w codzienności bliżej natury, korzystać z tego co daje nam las, łąka, ogródek czy warzywniak i tym samym pomagać organizmowi?

Podczas fitopogadanek wymienimy swoje doświadczenia z użycia roślin, które wspierają organizm maluchów w chwilach osłabienia, stworzymy szkic fitoapteczki, dowiemy się o sposobach użycia i zastosowaniu (nie)pospolitych ziół.

Spotkanie prowadzi Magdalena Cybertowicz.

KIEDY: 24.02.2022 (CZWARTEK) godz. 18.30-20.00

ZAPISY: rezerwacje do 22.02.2022 lub do wyczerpania ilości miejsc (max 8 osób)

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT: 30zł lub dowolna inna kwota przekazana nam jako darowizna:

• postaw nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć dowolną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 13 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
    • pisząc sms ze zgłoszeniem na nr telefonu 502 538 132
  • WAŻNE :
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.