Wydarzenie: Zatoka empatii: „Moje emocje, moja sprawa” Małgorzata Sęp-Olszewska – 19.01.2022

Porozmawiajmy o EMOCJACH! O tym, czy wszystkie emocje są ważne, czy warto jest ukrywać te, które kulturowo są uważane, za trudne lub gorsze. Co nam robi tłumienie emocji i jakie są długofalowe efekty mrożenia w sobie naszych trudnych emocji. Na ten warsztat zapraszamy kobiety i mężczyzn, którym emocje i ich okazywanie są bardzo bliskie, jak i tych, którzy chcieliby się więcej o nich i o sobie dowiedzieć.

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, spotkanie prowadzi Małgorzata Sęp-Olszewska.

KIEDY: 19.01.2022 (środa) godz.18.30-20.00.

Rezerwacje przyjmujemy do dnia: 14.01.2022 lub do wyczerpania limitu miejsc.

KOSZT: 30zł od osoby, przedpłata na konto. Dane do przelewu udostępnione zostaną drogą mailową po dokonaniu rezerwacji.

UWAGA! Warsztat nie jest organizowany przez Fundację Tadam, jeśli potrzebujesz więcej informacji prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem: Małgorzata Sęp-Olszewska tel. 601 293 029 mail malgorzatasep@wp.pl

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.