Wydarzenie: Kiermasz książek po angielsku dla dzieci – 14.12.2021

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 0 do 14 lat na kiermasz książek po angielsku. Podczas spotkania będzie możliwość zobaczyć świetne książki dla dzieci, a także porozmawiać i poznać rodziców, którzy starają się wspierać dzieci w edukacji języka angielskiego bądź wychowują je dwujęzycznie. Zobaczysz też świetne tytuły, których spokojnie możesz używać nawet, jeśli nie znasz dobrze tego języka. Kiermasz, to też akcja dla biblioteki Fundacji Tadam! Kupujesz książkę – dajesz szansę bibliotece otrzymać za darmo książki, które później będziesz mógł za darmo wypożyczać. 10% wartości z zakupionych książek powędruje w postaci – też książek😉– na półkę biblioteki Fundacji.

KIermasz organizuje Ewelina Karólkowska

KIEDY: 14.12.2021 (wtorek) godz. 16.00-17.30

ZAPISY: bez rezerwacji

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em