Edukatorzy – Klaudia Brzoza

Nazywam się Klaudia i jestem oligofrenopedagogiem. Na co dzień pracuje w szkole i prowadzę zajęcia rewalidacyjne dla dzieci o specjalnych potrzebach. Wcześniej, przez ponad 10 lat realizowałam się jako terapeuta zajęciowy dla osób ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Tam tez zakiełkowała we mnie potrzeba tworzenia. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju wytwory własnych rak: las w słoiku, świece sojowe, dekoracje świąteczne i wiele innych.

Pasjonuje się teatrem, fotografię, kajakarstwem. Lubie czytać książki o tematyce rozwojowej i rodzicielskiej. Uwielbiam przebywać w otoczeniu przyrody, spacerować, pić dobrą kawę i zaglądać w głąb siebie w poszukiwaniu nowych dróg. Ciesze się życiem! Prywatnie jestem szczęśliwa Mama 9-letniego Bruna i 6-letniej Blanki oraz niezmiennie zakochaną żoną od 13 lat. We wspanialej przestrzeni Tadam bede koordynatorem do spraw rękodzieła.

Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem KLaudii – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Jedna uwaga do wpisu “Edukatorzy – Klaudia Brzoza

1. Pingback: Wydarzenie: Dekoracje świąteczne – Klaudia Brzoza – 16.12.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam