Wydarzenie: Wewnętrzny pośpiech – warsztaty dla dorosłych z Małgorzatą Sęp-Olszewską – 1.12.2021

Wewnętrzny pośpiech – jak sobie z nim poradzić i przestać czuć ciągłą presję czasu. Celem poznawczym warsztatu jest uświadomienie sobie prawidłowość związaną z upływem czasu, na która nie mamy wpływu. Spróbujemy nauczyć się efektywnego i z planowaniem zarządzania czasem i swoją energią. Również skupimy się na odgadnięciu co włącza nam wewnętrzny pośpiech i nakręcanie się.

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, spotkanie prowadzi Małgorzata Sęp-Olszewska.

KIEDY: 1.12.2021 (środa) godz.18.00-20.00.

Rezerwacje przyjmujemy do dnia: 29.11.2021

KOSZT: 30zł od osoby, przedpłata na konto. Dane do przelewu udostępnione zostaną drogą mailową po dokonaniu rezerwacji.

UWAGA! Warsztat nie jest organizowany przez Fundację Tadam, jeśli potrzebujesz więcej informacji prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem: Małgorzata Sęp-Olszewska tel. 601 293 029 mail malgorzatasep@wp.pl

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.