Edukatorzy – Anita Pikulska

Mam na imię Anita. Przeprowadziłam się do Płocka po studiach, ponieważ znalazłam tu pracę i rozpoczęłam swoją karierę zawodową, którą cały czas kontynuuję. 

Jestem prawniczką, skończyłam studia na UMK w Toruniu, a ukoronowaniem mojej ścieżki edukacyjnej był pozytywny wynik egzaminu zawodowego, którego zdanie pozwoliło mi na wykonywanie zawodu radcy prawnego. Swoje działania zawodowe kieruję głównie w stronę przedsiębiorców i to z nimi współpracuję na co dzień, prowadząc ich sprawy, doradzając przy prowadzeniu przedsiębiorstw, reprezentując przed sądami, czy negocjując umowy. Zwykłe problemy dnia codziennego nie są mi jednak obce i staram się, w miarę możliwości i posiadanej wiedzy, służyć pomocą również zwykłym ludziom.


Czas wolny spędzam blisko natury – lubię zwiedzać, chodzić po górach, bardzo odpoczywam żeglując, a kiedy trzeba zostać w domu chętnie zagram w grę planszową lub przeczytam dobry kryminał. 

Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: anita.pikulska@gmail.com  


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Anity- kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Jedna uwaga do wpisu “Edukatorzy – Anita Pikulska

  1. Pingback: Wydarzenie: Spotkanie z prawnikiem „Prawa konsumenta” – Anita Pikulska 30.11.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s