Wydarzenie: „Spotkanie filmowe: Kino Pedro Almodovara” – Karina Gralak-Nowacka 23.11.2021

Na kilka tygodni przed polską premierą najnowszego filmu Pedro Almodovara – „Matki równoległe”, zapraszam na spotkanie dotyczące hiszpańskiego reżysera – prezentację połączoną z dyskusją. Almodovar to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych reżyserów. Kontrowersyjny, bazujący na tematach przez wiele osób uważanych za niewygodne (przemoc, molestowanie, homoseksualizm, transseksualizm) i przestawiający je w niepowtarzalnym stylu. Jego filmy u jednych wzbudzają zachwyt, u innych wywołują szok i rozdrażnienie. Jeśli należysz do pierwszej grupy – przyjdź koniecznie, jeśli do drugiej – przyjdź tym bardziej. Poznajmy się, wymieńmy spostrzeżenia i opinie.

Spotkanie prowadzi Karina Gralak-Nowacka:

• Filmoznawczyni
  • Historyczka sztuki
  • Wielbicielka Almodovara
  • Entuzjastka Hiszpanii
  • Miłośniczka podróży

Zapraszamy wszystkich chętnych (dorosłych i młodzież, nie zależnie od płci). Pamiętajcie, że spotkania w Tadam są otwarte dla wszystkich, kobiet i mężczyzn.

KIEDY: 23.11.2021 (wtorek) godz. 18.00-20.00

2021-11-23T18:00:00

days

hours  minutes  seconds

until

ZAPISY: rezerwacje do 19.11.2021 lub do wyczerpania ilości miejsc (max 10 osób)

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.