Wydarzenie: „Mamy czas” – Zdrowe śniadania na co dzień i do szkoły – Pole w rosole – 15.11.2021 – odwołane

Śniadanie to podstawa, a jeśli do tego jeszcze jest zdrowe i dobrze zbilansowane, zamiast zamulać daje nam dużo energii na cały dzień. A gdyby jeszcze robiło się je w 3 minuty, byłoby idealnie! No to spróbujmy. Zapraszamy na spotkanie z Asią, która prowadzi pierwszy w Płocku sklep online, z ekologicznymi produktami „Pole w rosole”. Zdradzi nam kilka fajnych pomysłów na wartościowe śniadania i przygotuje szybki, pyszny i zdrowy koktail czekoladowy.

2021-11-15T11:00:00

days

hours  minutes  seconds

until

KIEDY: 15.11.2021 (poniedziałek) godz. 11.00-13.00

MIEJSCE: Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • w przypadku zmiany terminu lub odwołania warsztatów – osoby zapisane zawsze dostają info sms-em

Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 3 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA: odwołane