Wydarzenie: Jestem sobą: Lubię, szanuję, akceptuję – 3.11.2021 ODWOŁANE

Akceptacja jest ważna ale samoakceptacje jest jeszcze ważniejsza. Tylko wtedy akceptuję innych, jak w pełni jestem w stanie zaakcentować siebie. Jak zaakceptować własne słabości i ograniczenie, jak być dla siebie dobrą. Jak lubić siebie i nie porównywać się z innymi? Jestem wspaniała  i wyjątkowa taka jaka jestem, nie muszę być idealna. Warsztat jest częścią cyklu „Jestem sobą” skierowanego do dziewczynek w wieku 11-15 lat, który jest inicjatywą utworzoną przez Małgorzata Sęp-Olszewska..

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko:

• Skupiało uwagę na poszukiwaniu wartości w samym sobie
  • Odchodziło od stereotypów narzucanych ze świata
  • Było wzmocnione prze presją świata medialnego – instagram, tiktok

Zapisz je do nas na warsztaty w cyklu „Jestem sobą”, a wskażemy:

• jak budować poczucie własnej wartości
  • Akceptować siebie i nie ulegać presji otoczenia
  • Jak pozostać sobą, w świecie sztuczności i blichtru

KIEDY: 3.11.2021 godz.18.00-19.30

KOSZT: 50zł od osoby. Warsztat nie jest organizowany przez Fundację Tadam, w sprawie uczestnictwa prosimy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem:

Zapisy i więcej informacji: Małgorzata Sęp-Olszewska tel. 601 293 029 mail malgorzatasep@wp.pl

• Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny.
  • Minimalna ilość uczestników 6 osób, maksymalnie 10.
  • Zapisanie na warsztaty jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności oraz regulaminu warsztatów: