Wydarzenie: MAMY CZAS: „Czy wiesz, co jesz?” Ania Góra-Błaszczak 29.11.2021

W poniedziałkowe przedpołudnie zapraszam Was na spotkanie poświęcone tematyce jedzenia. Tym razem weźmiemy pod lupę produkty śniadaniowe, przekąski, poszukamy zdrowych zamienników sklepowych. Podczas spotkania dowiesz się na co zwracać uwagę podczas zakupów.

Ania Góra-Błaszczak zaprasza na spotkanie na temat zdrowego odżywiania.

Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane tematem zdrowego odżywiania (mamy i nie mamy, młodsze i starsze, wszystkie :D)

KIEDY: 29.11.2021 (poniedziałek) godz. 11.00-13.00

UWAGA! Rezerwacje na to wydarzenie kończymy 2 dni przed jego rozpoczęciem. Jeśli chętnych będzie za mało – zostanie odwołane, a powiadomienie o anulowaniu dostaną wszystkie osoby zapisane. Nie czekaj na ostatnią chwilę, prowadzący muszą mieć czas, aby się przygotować do spotkania.

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 8 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA: odwołane