Wydarzenie: CRAFT ROOM – listopad 2021 odwołane

W czwartkowe przedpołudnia zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła do wspólnej pracy. Jeśli zajmujesz się rękodziełem na co dzień (hobbystycznie lub zawodowo) – dołącz do nas. Jeśli lubisz rękodzieło ale nie masz talentów – wpadnij. To spotkania dla wszystkich kochających ręczne prace.

Craft room to czas gdy w Tadam otwieramy warsztat. Możesz skorzystać z naszego wyposażenia. Mamy:

• maszyny do szycia
  • szydełka i druty oraz włóczki do ćwiczeń
  • igły i tamborki do haftu
  • wieszaki do makramy
  • igły do ręcznego filcowania oraz czesankę
  • mnóstwo książek o tematyce rękodzielniczej do samodzielnej nauki

Zajęć nie prowadzi instruktor, a więc to nie jest czas na pobieranie lekcji. Ale można przeglądać książki (oraz gazetki) i spróbować własnych sił.

Jesteśmy otwarci od 9.30 do 12.30 w czwartki. Możesz przyjść kiedy chcesz w tym czasie i być tyle ile chcesz.

Zapraszamy jeśli chcesz:

• posiedzieć z własną robótką
  • popróbować nowych technik
  • porozmawiać z innymi miłośnikami rękodzieła
  • poznać nowe osoby
  • wymienić się doświadczeniami
  • pokazać swoje prace innym

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU – DOKONAJ REZERWACJI MIEJSCA. CZASAMI ZDAŻA SIĘ, ŻE SPOTKANIE MUSIMY ODWOŁAĆ, WÓWCZAS OSOBOM ZAPISANYM WYSYŁAMY SMS.

KIEDY: czwartki w godz.9.30-12.30

Przynieście swoje robótki, swoje dzieła, jeśli chcesz stworzyć coś niezwykłego – przynieś materiały, nasze zasoby służą jedynie do ćwiczeń.

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA: odwołane