Wydarzenie: Dekowarsztat – 25.11.2021 – BRAK MIEJSC

W trakcie warsztatu będziemy szkolić się w zakresie pięknego zdobienia. Zdobyte umiejętności wykorzystacie podczas dekorowania planerów, pamiętników ale również podczas tworzenia wszelkiego rodzaju zaproszeń, kart okolicznościowych, voucherów podarunkowych. To będzie twórczy ogień-więc nie może Was zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby dorosłe (możecie zabrać ze sobą również swoje nastoletnie pociechy) na Dekowarsztat.

Co Was czeka?

• kreatywna zabawa akwarelą,
  • warsztat tworzenia naklejek w stylu kawaii,
  • zabawa w przerabianie słynnych dzieł sztuki,
  • dużo wiedzy,
  • dużo pracy,
  • dużo zabawy.

Dekowarsztat poprowadzi dla Was Joanna Michalska-Iwankiewicz szefowa Grupy kreatywnej Tu mi wolno, animatorka, facepainterka, wielbicielka sztuki, kolekcjonerka starego, dobrego dizajnu.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – MAKSYMALNIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ 10 OSÓB.

KIEDY: 25.11.2021 (czwartek) godz.18.00-20.00

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA: UWAGA!! PEŁNA LISTA. OBECNIE ZAPISUJEMY NA LISTĘ REZERWOWĄ!