Wydarzenie: Organizuj się! – 28.10.2021

W czwartkowy wieczór zapraszamy na spotkanie, którego tematem będzie ORGANIZACJA. Iwona Brykała, miłośniczka organizacji zapozna Was ze skutecznymi sposobami zarządzania czasem dzięki prowadzeniu porządnych i funkcjonalnych kalendarzy. Popracujemy nad ciekawymi rozkładówkami miesięcznymi i tygodniowymi, podsumowaniami, systemami i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy!

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, starszej młodzieży, osób zainteresowanych tematami skutecznej organizacji, bullet journal oraz miłośników terminarzy! Spotkanie prowadzi Iwona Brykała

KIEDY: 28.10.2021 (czwartek) godz.18.00-19.30

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.