Wydarzenie: Jak pomóc sobie, gdy jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością 9.10.2021 ODWOŁANE

W październikowe sobotnie popołudnie tworzymy cudowną grupę wsparcia. To grupa dla rodziców, którzy zmagają się na co dzień z niepełnosprawnością swojego dziecka. Zapraszamy do nas, na chwilę odpoczynku. To czas dla Was.

Spotkanie prowadzi Artur Brzeziński , trener Aikido. Na potrzeby głownie osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów przy współpracy rehabilitantów i lekarzy oraz swojego 30 letniego doświadczenia w sporcie Artur opracował metodę treningu o nazwie Aikiterapia. W skrócie jest to metoda wspomagająca rozwój intelektualny oraz fizyczny.

Podczas spotkania Artur podpowie Wam jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, wspólnie będziecie szukać sposobów i rozwiązań.

KIEDY: 9.10.2021 (sobota) godz.17.00-19.00

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.