Wydarzenie: Biblioteka 6.10.2021

W Tadam mamy świetną bibliotekę, pełną ciekawych pozycji książkowych. To wyjątkowy zbiór, ponieważ wszystkie książki dostaliśmy od Was! Chcemy dzielić się tym, co dostaliśmy dlatego umożliwiamy wypożyczenie książek do domu albo czytania ich u nas.

System biblioteczny jest prosty 😀 Ewelina Karólkowska, nasza edukatorka zrobiła spis wszystkich pozycji. Raz w miesiącu proponujemy Wam otwarte spotkanie z Eweliną , można przyjść w tym czasie, przejrzeć książki i wypożyczyć coś dla siebie. Zostawiacie swoje dane imienne i nr telefonu. Macie miesiąc na przeczytanie książki i zwrot do fundacji. Jeśli zdarzy ci się zapomnieć, przypomnimy smsem. Oddać książkę, można w czasie trwania dowolnego wydarzenia w Tadam. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Możesz przyjść o dowolnej godzinie, nie musisz być punkt 17.00. Nie musisz się także zapisywać. W tym czasie po prostu jesteśmy!

KIEDY: 6.10.2021 (środa) godz.17.00-18.00

Na te zajęcia możesz przynieść kilka książek, którymi chcesz się podzielić.

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.