Wydarzenie: „MAMY CZAS”: Mlekoteka – jak wspierać w karmieniu piersią – 5.10.2021

Mlekoteka Płock to cykl bezpłatnych spotkań w ramach grupy wsparcia w karmieniu piersią. Tym razem porozmawiamy o tym, jak wspierać w karmieniu piersią. Spotkanie prowadzi Ewa Woźnicka, oraz Aleksandra Nowakowska

Zapraszamy mamy karmiące oraz kobiety w ciąży. Podczas spotkania otrzymacie ogromne wsparcie, uzyskacie rzetelne informacje nt karmienia piersią, dostaniecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Możecie przyjść ze swoimi maluchami (i tymi małymi i starszymi), oczywiście zupełnie swobodnie można u nas karmić piersią dzieci .

KIEDY: 5.10.2021 (wtorek.) godz. 11.00-13.00

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.