Wydarzenie: „MAMY CZAS”: Angielski od malucha – jak zacząć? – 11.10.2021

„Chciałam mówić do malucha po angielsku, ale słabo na codzień mi z tym szło. Szukałam czegoś co, by mi pomogło. Czegoś co, by też mnie trochę rozpędziło w mówieniu. Tak trafiłam na książki Usborne”.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego Ewelina Karólkowska pokaże Wam, jak można wspierać dzieci w każdym wieku w nauce języka angielskiego. Będziecie mieć możliwość przetestowania książek, obejrzenia wielu pozycji z prywatnej biblioteki Eweliny.

Spotkanie dla wszystkich zainteresowanych, także z dziećmi.

KIEDY: 11.10.2021 (poniedziałek) godz. 10.00-12.00

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.