Wydarzenie: „Kreatywny slow time z Pitupitu” – obrazy metodą quillingu

Pracownia kreatywna PituPitu zaprasza na wyjątkowe warsztaty kreatywne w duchu „slow time”. To propozycja na piątkowe, kreatywne spotkania dedykowane wszystkim osobom, niezależnie od płci i wieku, które chcą spędzić czas odkrywając nowe twórcze techniki.

W piątkowe wieczory zapoznajemy Was z ciekawą techniką pracy handmade, łatwą ale wciągającą, dzięki której wykonacie samodzielnie oryginalne dekoracje dla siebie lub domu. Nie potrzebujecie żadnych własnych narzędzi ani materiałów. Nie są Wam potrzebne umiejętności, zdolności, talent, wiedza, doświadczenie…. Jedyne czego potrzebujecie to chęci i odrobina czasu!

Jakich technik możecie się spodziewać??

• Textile art oraz yarn art,
  • wykonywanie unikalnej biżuterii,
  • haftu i wyszywania,
  • tkania,
  • makramy,
  • quillingu,
  • szycia ręcznego oraz na maszynie
  • filcowania
  • tworzenia prac z drutu,
  • wyplatania
  • zajęć florystycznych,
  • zajęć robótkowych (szydełko, druty)
  • tworzenia nietuzinkowych dekoracji do domu,
  • wykonywania ozdób okazjonalnych i świątecznych…..
  • i wielu innych technik

Przede wszystkim jednak, niezależnie od techniki, na każdym spotkaniu stworzycie wyjątkowe i niepowtarzalne przedmioty.

Warsztaty będą inne niż wszystkie, które znacie :

🐢🐢🐢 Nie ma ścisłej godziny rozpoczęcia zajęć, nie musisz biec „na łeb na szyję” , zostawiać niedojedzonego obiadu, rzucać obowiązki lub wyrywać się z objęć dziecka….. Spotkania piątkowe odbywają się w godzinach 17.00-20.00 i możesz spędzić u nas tyle czasu ile potrzebujesz. Może wystarczy ci krótka wskazówka i odebranie materiałów, a nad projektem będziesz pracować w domu. A może chcesz odpocząć od domu i spędzisz z nami całe 3 godziny. Ty decydujesz ile czasu jest dla ciebie akurat i o której godzinie dołączysz

🐢🐢🐢 na każdy piątkowy wieczór przygotowujemy kilkanaście (od 10 do 20) zestawów zawierających wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia, których potrzebować będziesz do wykonania pracy. Przygotowujemy także krótką instrukcję DIY (zrób to sam) oraz jeśli temat tego wymaga – krótki filmik . Przez 3 godziny jesteśmy w pracowni, pomagamy, wyjaśniamy, inspirujemy, wyświetlamy filmik lub zdjęcia na rzutniku. Rozmawiamy i śmiejemy się – to nasz wspólny czas na kreatywny odpoczynek.

🐢🐢🐢 jeśli nie możesz do nas dotrzeć w piątek, materiały możemy ci wysłać poczta lub możesz je odebrać w pracowni w ciągu 2 tygodni. Dostajesz także instrukcje przygotowane na zajęcia. Wcale nie musisz uczestniczyć w spotkaniach, może po prostu chcesz spróbować naszych pomysłów na kreatywne hobby, a mieszkasz zbyt daleko.

🐢🐢🐢 wykupujesz tyle zestawów ile chcesz. Nad każdym zestawem możesz pracować samodzielnie lub zaprosić do wspólnej pracy koleżankę lub zabrać dziecko. Opłata jest stała za zestaw do pracy, nie zależy od ilości osób pracujących.

W piątek – 8.10.2021 zapraszamy do wspólnej pracy nad wyjątkowym obrazem – poznacie technikę quillingu.

KIEDY: 8.10.2021 (piątek) godz. 17.00-20.00

KOSZT: koszt zależy od ceny materiałów i narzędzi w każdej technice. Pakiet OBRAZ W TECHNICE QUILLINGU kosztuje 75zł

• to wydarzenie nie jest organizowane przez Fundację Tadam!!!! Udostępniamy tylko przestrzeń.
  • po dokonaniu rezerwacji miejsca prosimy poczekać na kontakt od Pracowni Pitupitu.

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk. Osoby zaszczepione nie są wliczane do limitu.
    • kontaktując się z pracownią

REZERWACJA MIEJSCA: