Październik w Tadam!

Harmonogram wydarzeń w październiku wypełniony jest ciekawymi wydarzeniami. Część z nich znacie już dobrze z poprzednich miesięcy, ale pojawiły się także całkiem nowe propozycje. Oprócz wydarzeń w Tadam, w październiku wraz z Galerią Wisła zaprosimy Was na warsztaty kreatywne, które odbywać się będą w holu galerii w czwartkowe wieczory.

W godzinach porannych dominują spotkania dla kobiet planujących dziecko, w ciąży oraz mam. W ramach inicjatywy „Mamy czas” zapraszamy Was na świetne, tematyczne spotkania z naszymi edukatorami i nie tylko.

Po południami, jak co miesiąc, dużo u nas spotkań o charakterze twórczym i kreatywnym. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na zajęcia ceramiczne we wtorki. A w piątki na relaksujące spotkania z różnymi technikami rękodzielniczymi „Kreatywny Slow Time” z pracownią PituPitu. W środy zapraszamy nastolatki, na cudowne spotkania rozwojowe „Jestem sobą”. Poruszać będziemy tematy bardzo ważne, a przy okazji świetnie się bawić.

W październiku otwieramy dla Was naszą BIBLIOTEKĘ. Ewelina Karólkowska przygotowała spis wszystkich naszych książek i od 6.10 będzie możliwość ich wypożyczenia do domu. W tym samym dniu zapraszamy na drugie spotkanie dyskusyjnego klubu literackiego, którym opiekuje się Małgorzata Sęp -Olszewska.

Kontynuujemy temat organizacji czasu, dlatego w harmonogramie pojawiły się dwa bardzo ciekawe warsztaty: Dekowarsztat z Joanną Michalską-Iwankiewicz oraz Organizuj się z Iwoną Brykałą.

Mamy dla Was prezent. Październikowy grafik, wraz z dodatkami (rozkładówka miesięczna, rozkładówki tygodniowe, lista zadań oraz podsumowanie miesiąca) możecie pobrać za darmo, wydrukować, wpiąć do notesy (pasują idealnie do formatu A5) i planować miesiąc z Tadam!!

Pamiętajcie, że na wszystkie wydarzenia trzeba się zapisywać!! Wydarzenia, na które zapisuje się zbyt mało osób, są odwoływane 2 dni przed terminem.

Nie czekajcie na ostatnią chwilę!! Jeśli chcesz się zapisać – napisz do nas (tadam@fundacjatadam.org) lub wyślij sms 502 538 132 (podaj termin wydarzenia, temat oraz imię i nazwisko uczestnika). Zapisać można się także poprzez formularz na stronie wydarzenia (szukaj szczegółowych opisów w harmonogramie).