Wydarzenie: „Las w słoiku – 24.09.2021

Podczas spotkania postaramy się udowodnić, że można stworzyć las na każdą kieszeń i pasujący do niemal każdego wnętrza. Las w słoiku to  bardzo fajna, ciekawa dekoracja do domu oraz idealny wręcz pomysł na własnoręcznie zrobiony prezent dla bliskiej osoby. Stworzony wspólnie z dziećmi może uczyć o przyrodzie, a przede wszystkim to idealny czas spędzony RAZEM!

Spotkanie poprowadzi Klaudia Brzoza, hobbystka. Maksymalnie 7 osób!!

KIEDY: 24.09.2021 (piątek) godz. 17.00-19.00

Przynieście sadzonki roślin o niewielkich rozmiarach (np. paproć, fittonia, bluszcz) do swoich lasów. Są powszechnie dostępne w marketach budowlanych, szukajcie też w kwiaciarniach. Nie zapewniamy sadzonek, dlatego jeśli ich nie przyniesiesz, nie będziesz mieć co sadzić….

My zapewniamy klasyczne słoiki (wekowe 😉 ) , jeśli chcesz aby twój las był super wypasiony przynieś własny super zamykany słój.

Ziemie, kamyczki, żwir, i inne dekoracje będą na miejscu.

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.