Wydarzenie: Wącham książki- 15.09.2021

Zapraszamy wszystkich miłośników książek i pięknego słowa do uczestnictwa w spotkaniach dyskusyjnego klubu literackiego w Tadam. Jeśli kochasz książki i uwielbiasz się nimi otaczać, jeśli lubisz rozmawiać i chcesz wspólnie z innymi dyskutować o przeczytanej lekturze – to właśnie miejsce dla Ciebie.

To spotkanie dla wszystkich dorosłych, kobiet i mężczyzn, zainteresowanych ambitną lekturą, którą wybiera dla Was Małgorzata Sęp-Olszewska. To ona koordynuje spotkania i moderuje dyskusję.

Spotkania klubu to także czas poleceń, wzajemnej wymiany ciekawych tytułów i rozmów. Klub spotyka się raz w miesiącu. Pierwsze wrześniowe spotkanie ma charakter organizacyjny i zapoznawczy.

KIEDY: 15.09.2021 (środa) godz.18.00-19.30

Na te zajęcia możesz przynieść kilka książek, którymi chcesz się przedsawić.

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.