Wydarzenie: Szydełko i włóczka- 16.09.2021 – ODWOŁANE !!!!

Zapraszamy na wspólne spotkanie dziergających (oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć, może to będzie właśnie ten impuls, żeby spróbować). Przynieś kilka swoich dzieł, gazety i książki oraz wszelkie źródła inspiracji, którymi chcesz się podzielić. Zabierz ze sobą aktualną robótkę …. i wyjdź z domu na spotkanie z innymi pasjonatkami.

To spotkanie dla wszystkich dorosłych (dzieci wyłącznie pod opieką dorosłego), kobiet i mężczyzn, profesjonalistów, hobbystów oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć. Nie jest to jednak kurs, a spotkanie mające na celu wzajemną wymianę doświadczeń.

* Jeśli robić na szydełku nie umiesz – możesz pouczyć się pod okiem Bożena Zarębska. To idealny czas na pierwsze kroki z szydełkowaniem.

*Jeśli potrafisz już szydełkować, przyjdź dziergać z nami.

* Na tym spotkaniu Pani Bożena pokaże Wam, jak zrobić super fajne, pomysłowe organizery na kredki.

KIEDY: 16.09.2021 (czwartek) godz.17.00-19.00

Na te zajęcia możesz przynieść własną włóczkę. Na zajęciach pracujemy na resztkach, które mamy w pracowni. Jeśli chcesz mieć jakiś konkretny kolor – przynieś ze sobą. Jeśli masz w domu szydełko – zabierz. Posiadamy na stanie szydełka bambusowe, nie są idealne dla początkujących.

• Pamiętaj :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.