Wydarzenie: „Pleciemy jesienne wianki – 9.09.2021

Ludowa tradycja plecenia wianków z kwiatów i ziół, to pradawny zwyczaj który do tej pory jest kultywowany. My zapraszamy na wianki w jesiennej odsłonie: wykorzystamy piękne jesienne kwiaty i zioła, które zasuszą się na uplecionym wianku i na długo pozostaną dekoracją waszego domu.

Do wykonania wianków wykorzystamy rośliny z naszych ogrodów i łąk: hortensje, nawłoć, wrotycz, gałązki iglaków, wrzosy itp. Zapewnimy drut oraz drucik florystyczny niezbędny do wyplatania. Przyniesiemy także świeże rośliny.

Wianek może być piękną dekoracją ściany, drzwi lub stołu. Świetnie będzie wyglądał z dużym wazonem i świecą.

Spotkanie poprowadzi Jola Kowalkowska, autorka bloga Żyjąc z pasją.

KIEDY: 9.09.2021 (czwartek) godz. 17.00-19.00

Przynieś nieco świeżych roślin, które jesteś w stanie zdobyć w okolicy swojego domu – będzie różnorodnie!!

• Działamy w reżimie sanitarnym, w naszej przestrzeni może przebywać jednocześnie maksymalnie 15 osób. Obowiązkowa jest maseczka zasłaniająca usta i nos oraz dezynfekcja rąk.
  • WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.