Wydarzenie: Łapacze snów – dekoracje DIY .07.2021

Własny, wyjątkowy łapacz snów to wymarzona dekoracja na ścianę, nie tylko do pokoju dziecka. Pięknie zdobi sypialnię i przedpokoje. Łapacze robi się łatwo i bardzo przyjemnie, to fajna praca dla dzieciaków (nawet tych przedszkolnych, jeśli dzieciom pomagają rodzice). Nie potrzebne są wyjątkowe zdolności manualne, wystarczą chęci!

Do wykonania łapacza potrzebujecie obręczy, kolorowych włóczek, tasiemek, piórek oraz dowolnych dekoracji, które wam się wymarzą. Na warsztatach możecie korzystać z naszych zasobów (mamy gałązki do wykonania własnych obręczy i mnóstwo włóczek oraz sznurków). Jeśli chcesz mieć inne dekoracje oraz drewnianą lub metalową obręcz – przynieś ze sobą.

KIEDY: 9.08.2021 (poniedziałek) godz.18.0-19.30

TRZEBA PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ:

Przynieś obręcz oraz dekoracyjne koraliki, piórka, tasiemki. NIe wszystko mamy w pracowni.

• WAŻNE :
    • BARDZO CZĘSTO REZERWUJECIE MIEJSCE, NIE DOKONUJECIE DAROWIZNY I NIE PRZYCHODZICIE OSTATECZNIE NA WARSZTATY…. TO BARDZO PRZYKRE, BO MY PRACUJEMY ZA DARMO, CZASAMI DO WARSZTATÓW KILKA GODZIN PRZYGOTOWUJEMY PREZENTACJE LUB MATERIAŁY. UTRZYMUJEMY LOKAL. NIE RÓB TAK, USZANUJ NASZ WYSIŁEK I PRZYJDŹ.
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Info o odwołaniu otrzymują tylko osoby zapisane.