Wydarzenie: Makramowe kwietniki – 26.07.2021

Kolejne w Tadam! spotkanie z makramą. Tym razem pani Bożena Zarębska zaprasza na wspólne plecenie kwietnika z makramy. Wystarczą minimalne umiejętności wiązania makramowych splotów, jeśli jesteś osobą zupełnie początkującą i chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu – daj nam znać.

Do wyplecenia kwietnika potrzebujesz ok. 35m bawełnianego sznurka do makramy o gr. 5mm. Możesz zakupić go wcześniej i przynieść na warsztaty. Jeśli nie możesz kupić lub nie wiesz gdzie kupić – skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem. Pomożemy! Ale uwaga – nie będzie możliwości zakupienia sznurka w dniu warsztatu bez wcześniejszego ustalenia, nie mamy takich ilości!!

KIEDY: 26.07.2021 (poniedziałek) godz.17.00-20.00

• Pamiętaj :
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.