Wydarzenie: Cerowanie, filcowanie, naprawianie, dekorowanie – 12.07.2021

Jak często prawie nowe ubrania lądują w koszu ponieważ pojawiła się na nich dziurka, pęknięcie na szwie lub nieładne zaciągnięcie? No często….

Dlatego zapraszam was na fajne zajęcia w czasie których poznacie kilka technik naprawiania drobnych uszkodzeń odzieży. Nie musisz mieć w domu maszyny, nie potrzebujesz żadnej wiedzy ani zdolności. Wiele niewielkich dziur załątacie w kilka minut przy pomocy prostych, łatwo dostępnych krawieckich przyborów.

Pokażę wam jak łatwo i super ciekawie załatać dziury w swetrach. I to na dwa, banalnie proste sposoby. Być może, będziecie tak dekorować swoje swetry, nawet bez dziur, bo efekt jest super. Nauczę was, jak bez maszyny zszyć pęknięte szwy w spodniach lub bluzkach. Pokażę także jak zakryć np. wypaloną dziurę w kurtce lub bluzce.

Możecie przynieść swoje uszkodzone ubrania, wspólnie nad nimi popracujemy i spróbujemy uratować!!!

KIEDY: 12.07.2021 (poniedziałek) godz.18.00-19.30

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszych działań!! Dowolną kwotę darowizny możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę tytułem „darowzina” bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę, która wisi na ścianie przy wyjściu. Skarbonka jest zarejestrowana na portalu zbiórek http://www.zbiorki.gov.pl pod nr 2021/1057/OR

• Pamiętaj :
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.