Wydarzenie: BOHO owijańce – 13.07.2021

NIezwykle proste w wykonaniu i ciekawie wyglądające, nadają charakteru naszym stylizacjom – owijańce. Mi kojarzą się ze stylem boho, ale prawdę mówiąc pasują do każdego. Ta super fajna technika pozwoli Ci na tworzenie ciekawych naszyjników oraz bransoletek dla każdego: pasują i mężczyznom i kobietom. Owijanie sprawdza się także do dekorowania wszelkich kabelków: słuchawek czy też kabelków usb, ale trzeba mieć nad nimi nadzór, żeby się nie przegrzewały!!!

Zapraszam na wakacyjne warsztaty! Dorośli i młodzież, dzieciaki pod opieką dorosłego – wpadajcie owijać 😀

KIEDY: 13.07.2021 (wtorek) godz.10.00-12.00

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszych działań!! Dowolną kwotę darowizny możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę tytułem „darowzina” bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę, która wisi na ścianie przy wyjściu. Skarbonka jest zarejestrowana na portalu zbiórek http://www.zbiorki.gov.pl pod nr 2021/1057/OR

• Pamiętaj :
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.