Wydarzenie: Naturalne kolaże – wakacyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych – 6.07.2021

Kolaż to prosta technika polegająca na tworzeniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw (gazet, tkanin, zdjęć, plakatów, drobnych elementów dekoracyjnych, itp.), które są naklejane na papier i łączone z tradycyjnymi technikami plastycznymi oraz napisami. Podczas tego spotkania pobawimy się właśnie w tworzenie kolaży, ale nie będą to takie klasyczne dzieła: zapraszam na kolaże naturalne, tworzone przy użyciu suszonych roślin, ziół, kwiatów, traw, itp… Tworzenie takiej niezwykłej dekoracji jest bardzo relaksujące, a przede wszystkim idealne dla osób w każdym wieku. Świetnie pracuje się z dzieckiem, dlatego to zajęcia idealne dla mamy, taty lub babci z dzieckiem.

KIEDY: 6.07.2021 (wtorek) godz.10.00-12.00

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszych działań!! Dowolną kwotę darowizny możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę tytułem „darowzina” bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę, która wisi na ścianie przy wyjściu. Skarbonka jest zarejestrowana na portalu zbiórek http://www.zbiorki.gov.pl pod nr 2021/1057/OR

• Pamiętaj :
    • pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych.