Wydarzenie: Urodziłam w domu – Spotkanie z Aleksandrą Nowakowską – 28.07.2021

Moja historia porodu w domu.

A także… odpowiem na pytania:
• KTO – kto by się na to zdecydował? – Fanaberia? Brak odpowiedzialności? Czy może bezpieczna alternatywa? Dla kogo poród domowy?
• CO – a co, jeśli się coś stanie? Co mówią badania?
• JAK – jak się za to zabrać? Jak przygotować?
• GDZIE – w salonie, w łazience, w domu, w mieszkaniu…
• PO CO – po co w ogóle w domu? Po co udziwniać? Motywy działania
• oraz inne, jeśli coś jeszcze będziecie chcieli wiedzieć 😊

KIEDY: 28.07.2021 (środa) godz.18.00-20.00

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszych działań!! Dowolną kwotę darowizny możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę tytułem „darowzina” bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę, która wisi na ścianie przy wyjściu. Skarbonka jest zarejestrowana na portalu zbiórek http://www.zbiorki.gov.pl pod nr 2021/1057/OR

• Pamiętaj – decyduje kolejność zgłoszeń, potwierdzeniem Twojej rezerwacji jest odpowiedź mailowa z fundacji na kilka dni przed wydarzeniem. Pamiętaj, nie odkładaj rezerwacji na ostatni dzień, ponieważ możemy odwołać wydarzenie, gdy będzie za mało chętnych. Śmiało dzwoń do nas 502 538 132, jeśli masz wątpliwości.

CEL : Spotkanie utworzone w celu realizacji działań statutowych Fundacji Rozwoju Tadam: „działalności   na   rzecz   rodziny,   macierzyństwa,   rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka” „działalności na rzecz równych praw kobiet”

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce – proszę wypełnij formularz lub wyślij zgłoszenie emailem.