Wydarzenie: „Nosidła – Jak wybrać?”- 14.06.2021

Chcesz bezpiecznie, zdrowo i wygodnie nosić swoje dziecko w nosidle? Gubisz się w ofertach na rynku, nie wiesz które posłuży Wam na dłużej? Nie wiesz czym charakteryzuje się dobre nosidło?

Zapraszamy na warsztaty, na których odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące nosideł i noszenia dzieci oraz na najbardziej intrygujące: od kiedy zacząć nosić dziecko?

Zaprezentujemy nosidła klamrowe, hybrydowe, wiązane oraz onbuhimo.

Będzie to czas na przymiarki i testowanie najpopularniejszych modeli wybieranych przez rodziców oraz doradców noszenia.

Pomożemy w doborze nosidła jak i w nauce wkładania dziecka do noszenia z przodu i na plecach oraz ocenimy pozycję czy jest prawidłowa.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Wami Doradca Noszenia ClauWi – Danuta Kijoch. Zarazi Was swoją miłością do motania i pokażę jakie to proste.

KIEDY

14.06.2021 (poniedziałek) godz.17.00-19.00

GDZIE

Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT

Aby zarezerwować miejsce w wydarzeniu prosimy o wpłatę dowolnej darowizny na nasze konto. Bez tego nie będziemy mieć środków na utrzymanie pracowni. Darowiznę możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE

• Pamiętaj – decyduje kolejność zgłoszeń, potwierdzeniem Twojej rezerwacji jest odpowiedź mailowa z fundacji – jeśli jej nie dostaniesz oznacza to, że jesteś na liście rezerwowej. Śmiało dzwoń do nas 502 538 132, jeśli masz wątpliwości.
  • Zanim zapiszesz się na udział w wydarzeniu – przeczytaj Regulamin Wydarzeń Fundacji Rozwoju Tadam (link https://fundacjatadam.org/regulamin-udzialu-w-wydarzeniach/) oraz Politykę Prywatności (https://fundacjatadam.org/polityka-prywatnosci/) Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z ich akceptacją.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny.

CEL

Spotkanie utworzone w celu realizacji działań statutowych Fundacji Rozwoju Tadam w obszarze działań publicznych ”działalności   na   rzecz   rodziny,   macierzyństwa,   rodzicielstwa„.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce – proszę wypełnij formularz lub wyślij zgłoszenie emailem.