Wydarzenie: Łap owoce, nie motyle – 26.06.2021

Fundacja Rozwoju TADAM i Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA zapraszają na wspólną akcję! Będziemy szyli siateczki na owoce i warzywa. Przyjdź do nas, a my zapewnimy Ci miejsce, materiały (pochodzące z recyklingu), fachową pomoc i miłą atmosferę.

Uszytą siateczkę: – zabierasz do domu w zamian za dobrowolny datek na rzecz czworonogich podopiecznych Stowarzyszenia ARKA lub zostawiasz nam, a my wystawiamy ją na aukcji charytatywnej. Przyjemne z pożytecznym, a wszystko w eko-duchu & zero waste. Zapraszamy!

KIEDY: 26.06.2021 (sobota) godz.11.00-14.00

KOSZT: bezpłatne. Liczymy na wasze wsparcie dla Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ARKA w czasie trwania wydarzenia.

• Na to wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji miejsc!! Po prostu do nas przyjdź!!

CEL : Spotkanie utworzone w celu realizacji działań statutowych Fundacji Rozwoju Tadam „kologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego