Wydarzenie: „Chusta – A po co to wiązać?”- 7.06.2021

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z noszeniem jak i tych którzy już noszą, coś wiedzą, ale chcą nauczyć się czegoś nowego i zagłębić się w tematyce chust.

Podczas zajęć zapoznamy się z różnymi rodzajami chust i porozmawiamy o tym:
●dlaczego warto nosić dzieci w chustach
●od kiedy można zacząć nosić w chuście
●czy każde dziecko może być noszone
●o pozycji dziecka w chuście i w nosidle  oraz pozycji noszącego
●w jaki sposób nie powinno się nosić i dlaczego
●jak prawidłowo wiązać chustę
●jak dobrać chustę dla siebie i dziecka

Udowodnimy Wam, że chusty to fantastyczna sprawa. W przeciwieństwie do wózka pozwalają swobodnie odkrywać świat. Doskonale sprawdzają się w podróżach i codziennych obowiązkach.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Wami Doradca Noszenia ClauWi – Danuta Kijoch. Zarazi Was swoją miłością do motania i pokażę jakie to proste.

,, Chusty są moją magiczną różdżką, dzięki której uwalniam ręce rodziców jednocześnie wzmacniając ich więź z potomstwem.

KIEDY

07.06.2021 (poniedziałek) godz.9.30-12.00

GDZIE

Fundacja Rozwoju Tadam, Galeria Wisła Płock ul. Wyszogrodzka 144, I piętro

KOSZT

Aby zarezerwować miejsce w wydarzeniu prosimy o wpłatę dowolnej darowizny na nasze konto. Bez tego nie będziemy mieć środków na utrzymanie pracowni. Darowiznę możesz nam przekazać:

• stawiając nam kawę :D, czyli korzystając z szybkiej i mega wygodnej aplikacji buycoffee możesz nas wesprzeć drobną kwotą – wejdź na https://buycoffee.to/fundacjatadam
  • robiąc wpłatę bezpośrednio na konto fundacji : mBank 20 1140 2004 0000 3602 8093 0430
  • bezpośrednio w fundacji zasilając naszą skarbonkę

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE

• Pamiętaj – decyduje kolejność zgłoszeń, potwierdzeniem Twojej rezerwacji jest odpowiedź mailowa z fundacji – jeśli jej nie dostaniesz oznacza to, że jesteś na liście rezerwowej. Śmiało dzwoń do nas 502 538 132, jeśli masz wątpliwości.
  • Zanim zapiszesz się na udział w wydarzeniu – przeczytaj Regulamin Wydarzeń Fundacji Rozwoju Tadam (link https://fundacjatadam.org/regulamin-udzialu-w-wydarzeniach/) oraz Politykę Prywatności (https://fundacjatadam.org/polityka-prywatnosci/) Rezerwacja miejsca jest jednoznaczna z ich akceptacją.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny lub zmiany terminu na inny.

CEL

Spotkanie utworzone w celu realizacji działań statutowych Fundacji Rozwoju Tadam w obszarze działań publicznych ”działalności   na   rzecz   rodziny,   macierzyństwa,   rodzicielstwa„.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce – proszę wypełnij formularz lub wyślij zgłoszenie emailem.