Edukatorzy – Anna Góra- Błaszczak

Szczęśliwa kobieta, żona, mama dwójki dzieci 🙂

Z wykształcenia jestem technikiem farmacji oraz inż. technologii żywności i żywienia człowieka. Przez 7 lat pracowałam w aptece, aktualnie od 3 lat pochłonęło mnie macierzyństwo. W międzyczasie pracuję nad rozwojem firmy informatycznej, którą prowadzę z mężem oraz prowadzę swoją stronę na Facebooku „Górka na zakupach”.


Macierzyństwo dało mi czas, motywację oraz przestrzeń by zastanowić się nad priorytetami, na których chcę budować życie swoje i swojej rodziny. Pierwszym z nich okazało się zdrowie, z którym nierozerwalnie wiąże się „zdrowe odżywianie”. Dlatego powstała moja strona „Górka na zakupach” gdzie dzielę się różnymi pomysłami, przepisami :). Sama zrezygnowałam z produktów które mi nie służyły m.in. ze spożywania białego cukru, mleka krowiego i jego przetworów i produktów przetworzonych. Staram się dbać o to co jemy, posiłki przygotowuję w domu ze sprawdzonych produktów. Moje motto to: „Co jeść co kupować by zdrowym być i nie chorować„ 🙂

Kolejnym etapem mojej metamorfozy stał się minimalizm, który pozwala mi oczyścić naszą przestrzeń ze zbędnych przedmiotów. Pokazuje jak niewiele ich potrzebujemy do życia. Oprócz oczyszczenia fizycznego, od roku dbam o swoje wnętrze, codziennie medytuje, dbam o jakość swoich myśli bo w końcu– „Co myślisz to tworzysz, co tworzysz tym się stajesz…”. Oprócz medytacji zaczynam przygodę z Calligraphy Health System.


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Ani- kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s