Edukatorzy – Danuta Kijoch

Jestem przede wszystkim kobietą, żoną  dobrego mężczyzny i mamą dwóch wyjątkowych dziewczynek. Poza życiem rodzinnym rozwijam swoje pasje, które skupiają się wokół tematyki związanej z ciążą, porodem, karmieniem piersią,  dziećmi i ich rozwojem, wielopieluchowaniem, relacjami.Chęć towarzyszenia kobietom na początku ich macierzyństwa i satysfakcja z tego płynąca, a także zainteresowanie tematyką okołoporodową zmotywowały mnie do zdobycia zawodu douli. Obecnie w Płocku prowadzę warsztaty, – 15 Kroków Do Świadomego Macierzyństwa, wraz z DoulaVeronicaa. Razem stworzyłyśmy własny projekt i miejsce, gdzie przyszłe mamy zdobędą wiedzę, wsparcie, doświadczenie i spokój. https://www.facebook.com/ZalazekBliskosci/ Jako instruktor hypnobirthing pomagam w odnalezieniu wewnętrznego spokoju, pewności siebie i pełnej kontroli w porodzie.

Podczas spotkań ze świeżo upieczonymi rodzicami, jako Promotor Dobrego Startu Dziecka, podnoszę ich kompetencje tłumacząc zasady przyjaznej pielęgnacji niemowląt opartej na relacjach – > Podnoszenie , noszenie, odkładanie i przekazywanie sobie maleństwa z rąk do rąk, prawidłowe pozycjonowanie do karmienia oraz zabawy wspierające rozwój dziecka.

Organizuję w Płocku spotkania Klubu Kangura i mam, na których poruszam wiele ważnych kwestii dotyczących rodzicielstwa, choć nie tylko. Jest to przestrzeń, gdzie każda mama spotyka kobiety znajdujące się w podobnym momencie życia, może liczyć na ich wsparcie oraz opowiedzieć o swojej historii i doświadczeniach. Jako Doradca Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich z rekomendacjami Szkoły Noszenia ClauWi dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi rodzicami również w tym zakresie. Wyjaśniam w czym nosić, jak nosić i od kiedy nosić maleństwa. Zarażam miłością do motania i pokazuję jakie to proste.

Prowadzę na fb stronę TulajMnie. Chusty są moją magiczną różdżką, dzięki której uwalniam ręce rodziców jednocześnie wzmacniając ich więź z potomstwem. ️

Uwielbiam kontakt z ludźmi, a najbardziej niesienie pomocy i wsparcia. Nie oceniam, obserwuję , słucham i towarzyszę prowadząc każde spotkanie w sposób indywidualny, tak aby jak najlepiej rozpoznać potrzeby danej rodziny, zapraszającej mnie do swojego życia


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Danusi – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

4 uwagi do wpisu “Edukatorzy – Danuta Kijoch

  1. Pingback: Wydarzenie: „Chusta – A po co to wiązać?”- 7.06.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

  2. Pingback: Wydarzenie: „Nosidła – Jak wybrać?”- 11.06.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

  3. Pingback: Wydarzenie: Dobry Start Dziecka – Danuta Kijoch – 29.06.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

  4. Pingback: Wydarzenie: „MAMY CZAS”: Metody wzmacniania relacji z dzieckiem- 25.10.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s