Edukatorzy – Aleksandra Nowakowska

Jestem mamą, doulą – towarzyszką mamy w ciąży, podczas porodu i w połogu, asystentką kobiety, pedagożką wieku dziecięcego, instruktorką hypnobirthing – porodu w głębokim relaksie, pasjonatką tematów okołoporodowych, długiego karmienia piersią, chustonoszenia i rodzicielstwa bliskości.


Wykonuję relaksacyjne masaże szalami rebozo w ciąży i w porodzie oraz na zakończenie połogu lub innego okresu w życiu tzw. zamykające. Uczę innych m.in. jak komunikować się z Maluszkami „po tej stronie brzuszka”, pokazuję, jak urządzać dziecięce przestrzenie (pokoiki, kąciki), co dla dziecka WYBIERAĆ, ABY WSPIERAĆ (jakie zabawki, akcesoria, meble). Do tego jestem trochę eko-świrką, więc… Może wspólnie zrobimy kilka DIY zabawek dla dzidziusia?

Prowadzę stronę na fb: Łono natury – mama doula pedagożka

Ponadto interesuję się kobiecymi kręgami, gimnastyką słowiańską oraz odtwórstwem historycznym ok. X w. – w ramach czego tkam barwne paski zwane krajkami.


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Oli – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

3 odpowiedzi na “Edukatorzy – Aleksandra Nowakowska”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s