Edukatorzy – Arnika Bytner-Siwek

Jestem gościem, który wydarza się w życiu drugiego człowieka, aby go przy czymś zatrzymać, zaciekawić inną perspektywą, pozwolić opowiedzieć to, czego być może do tej pory nie udało mu się powiedzieć.

Mnie zatrzymuje opowieść drugiego człowieka, cisza, emocje, przestrzeń, muzyka, las, oddech…

Jestem mamą, partnerką, przyjaciółką…

Wzbogaca mnie różnorodność, poszukuję równowagi, potrzebuję autentyczności…


Zawodowo jestem psychoterapeutką systemową w procesie certyfikacji, neuroterapeutką, trenerką umiejętności psychospołecznych, pedagożką specjalną,  doradcą rodzinnym, superwizorką edukacyjną. Przez prawie 17 lat doświadczenie zawodowe zdobywam w placówkach pomocowych i edukacyjno – oświatowych: poradnie psychologiczno – pedagogiczne, szkoły, przedszkola. Od 10 lat prowadzę swoją własną praktykę. Od ponad 2 lat pełnię funkcję dyrektora merytorycznego w niepublicznej szkole podstawowej.  Wspieram rodziców i nauczycieli w budowaniu satysfakcjonujących i autentycznych relacji, a dzieciom i młodzieży dojaśniam świat dorosłych. 

Nie jestem ekspertem, jestem gościem…

W ramach działań Fundacji proponuję spotkania warsztatowe i inspirujące w obszarze rodzicielstwa, relacji i komunikacji.

www.zrozum.pl


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Arniki – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s