Edukatorzy – Hortensja Kuczyńska – Neurocoach

Jestem młodą mamą czwórki dzieci rok po roku. Kocham je całą sobą, ale wiem też, że szczęśliwa i spełniona mama jest bardzo ważna dla dzieci. Uwielbiam patrzeć na swoją mamę, gdy coś tworzy, uczy się i szkoli. Dlatego mimo trudnej dla mnie sytuacji, znalazłam czas, na swój rozwój.
Aktualnie prowadzę już drugi rok Klub Kobieta i Pieniądze w Płocku, gdzie spotykamy się z Kobietami, rozmawiamy, dyskutujemy i poszerzamy swoją wiedzę z zakresu edukacji finansowej. Jestem również neurocoachem i prowadzę sesję indywidualne dla Mam, które chcą się rozwijać, ale mają jakieś blokady, czują przeszkody i nie bardzo są w stanie same dojść do przyczyny oraz znaleźć odpowiednie rozwiązania. 


Uwielbiam współpracować z Mamami, bo sama bardzo mocno znam ten temat. Przechodziłam przez wiele kryzysów, depresji, by w końcu stać się szczęśliwą i uśmiechniętą Kobietą. Dalej się szkolę w kierunku neurocochingu na Master Coacha i poznaję już zaawansowane techniki pracy z klientami. Zapraszam serdecznie na moją stronę www.hortensjakuczynska.pl oraz na FB Hortensja Kuczyńska – Neurocoach.

Aktualnie tworzę kursy i szkolenia z zakresu organizacji, planowania jak również tematów dotyczących relacji małżeńskich. Chętnie również poprowadzę spotkania dotyczące macierzyństwa i problemów jakie napotykamy z tak wielkim i odpowiedzialnym zadaniem jakim jest wychowywanie dzieci.

Jestem również zafascynowana metodą Montessori i też w tym kierunku rozpoczynam Szkolenie w Cud Montessori Szkolenia w Poznaniu.

A tak bardziej prywatnie, to mieszkam na wsi, mam swoje kury, psa i kota, w planach jeszcze kilka owieczek. Uwielbiam spędzać czas w naturze. Pielęgnować ogród, biegać polnymi drogami oraz ćwiczyć jogę. Interesuję się również psychosomatyką, totalną biologią oraz działaniem, kierowanym z serca.


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Hortensji- kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s